1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Proč plynové kotle od nás?

Řešíte vytápění svého domu nebo bytu a u plynového kotle vidíte komfort, který vám ostatní kotle jen těžko poskytnou? Tuto zkušenost našich zákazníků můžeme jen a jen potvrdit. Plynové kotle poskytují největší komfort, jaký lze mezi kotli najít. V případě nízkoenergetického standardu navíc vytápění pomocí plynového kotle nestojí takové náklady, jako je tomu u nezateplených domů.

Vyšší efektivita plynových kotlů

Jakmile dokončíte montáž plynového kotle (kterou doporučujeme přenechat odborníkovi), můžete začít topit do celého domu. Samozřejmě v případě, že máte všechny ostatní související rozvody připravené. Plynové kotle jsou navíc nově nabízené i ve vylepšených variantách v podobě plynových kondenzačních kotlů , které dokáží spotřebovaný plyn vytěžit až na 108% pomocí zbytkové páry, která by jinak odešla do komínu. Nejlepší kondenzační kotle jsou od značek Baxi, Protherm, Dakon, Vaillant, Junkers, Viessman a další. Tyto značky nabízejí i nejlepší plynové kotle s ohledem na ideální poměr ceny / kvality.

Ušetřete na plynu díky termostatu

Další výhodou plynových kotlů je možnost instalace pokojového termostatu pro plynový kotel. Pokojový termostat pro plynové kotle jednoduše nastavíte na ideální teplotu a pak už jen udržujete různé teploty v pokojích – například typické více vyhřáté koupelny a toalety nebo naopak trochu chladné ložnice pro kvalitnější spánek. Všechny tyto nároky na komfort moderní plynové kotle splňují.

Zapínejte plynový kotel přes telefon

Další chytrou vychytávkou moderních kotlů je jejich možnost propojení s řídící jednotkou, přes kterou lze řídit teplotu v domě i pomocí chytrého telefonu. Tato samostatná řešení začínají již na 7 000 Kč. Plynové kotle v moderním pojetí tedy rozhodně nejsou žádným přežitkem a své místo v moderních domácnostech rozhodně mají.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Díky Stavebninám X jsme si vybrali ten nejlepší plynový kotel a ušetřili jsme 2000 Kč. Překvapila nás rychlost a přehlednost nabídek, která nám ušetřila spoustu času. Doporučujeme.

Veronika Rychterová, Teplice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno