1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant turboTEC plus

Kondenzační plynový kotel Vaillant turboTEC plus můžete pořídit v provedení VU pro vytápění s možností připojení externího zásobníku nebo VUW pro vytápění a průtokový ohřev teplé vody. Vaillant TurboTEC plus VU je k dostání ve čtyřech výkonnostních variantách, a to 12, 20, 24 a 28 KW. TurboTEC plus VUW potom ve dvou variantách s výkony 20 a 24 kW a průtočným množstvím 9,6 a 11,2 litrů za minutu.

Pohodlné ovládání a obsluha

Všechny kotle nabízejí ovládání prostřednictvím panelu a podsvíceného displeje. Ovládací prvky kotlů jsou navržené s ohledem na ergonomii a jednoduchost ovládání systému. Podsvícený displej pak slouží také k zobrazování statistik a hlášení o stavu kotle.

Vaillant Turbo TEC šetří více než běžný kondenzační kotel

A to díky zabudovanému oběhovému čerpadlu a celkové nízké spotřebě elektrického proudu. Tlak vody v kotli za vás hlídá tlakový senzor a nastavit si ho můžete podle vlastní potřeby. Teplotu vytápění lze snadno regulovat pomocí termostatu nebo ekvitermního regulátoru. Termostat bude regulovat vytápění podle teploty v místnosti a ekvitermní regulace se řídí teplotou venkovního vzduchu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno