REFERENCE

Dobrý den, chtěl bych poděkovat týmu StavebninyX.cz za ochotu a trpělivost, protože obratem vyřídili všechny mé poptávky. Po porovnání všech došlých nabídek jsme vybrali tu nejlepší v poměru kvality a ceny. Výběr byl náročný, ale s novým plynovým kotlem jsme zatím spokojeni. Nyní poptávám obklady do koupelny ve výprodejích a doufám, že u vás opět najdu nejlepší nabídku.

Rudolf Bárta, Horšovský Týn

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno

Dostat sádrokartonové desky do 5. patra může být problém. Do výtahu se vám nevejdou a tak vám nezbývá nic jiného, než je ručně vynášet patro po patře. Díky dodavateli, kterého jsem získal na tomto webu, jsem nemusel nic extra dalšího řešit. Objednané OSB desky mi dodavatel vynosil ručně až do bytu.

Ivan Pecka, Plzeň

Pro doladění interiérů svého mezonetového bytu v centru Prahy jsem poptával elektrické posuvné skleněné dveře. Díky tomuto webu se mi do týdne dostalo tří nabídek z nichž dvě byly značně pod očekávanou cenou. Po výběru dodavatele jsem byl obratem kontaktován a realizace proběhla jak to jen bylo možné bez nervů a jakýchkoliv pochybení.

Honza Sýkora, Praha

Dnes mi dorazily ty OSB desky, které jsem poptal tady na vašem webu. Klaplo to, jak jsem se domluvil s dodavatelem, docela pohoda.

Jirka Vošecký

Vše dorazilo v pořádku, díky.

Václav Švehla

Před nedávnem jsem sháněla dřevěná okna včetně parapetů a celé montáže. Při mé dosavadní pracovní vytíženosti jsem však nenacházela čas, abych se mohla věnovat optimálnímu výběru. Napsala jsem tedy dotaz prostřednictvím StavebninyX. Na dotaz reagovalo několik výrobců, kteří mi sestavily nabídku oken. Potom už jsem celkem snadno zvolila. Ochota, cena, kvalita a termín dodání - jsem velmi spokojena.

Lenka Hofmanová

Uživatelkou tohoto webu jsem už delší dobu a za to dobu jsem jsem tu poptala asi šestkrát. Z toho čtyřikrát jsem nabídku využila. Ráda využiji znovu. Díky

Šárka Nocová, Praha