1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Tiger 12 KTZ

Protherm Tiger 12 KTZ je jeden z 2 výkonnostních typů (Tiger 12 a Tiger 24) plynového závěsného kotle Tiger s nuceným odtahem spalin (KTZ). Kotel třídy C s výkonem od 13,5 do 11,5 kW je vyhledávaný zejména pro svůj velký zásobník na teplou vodu. Jedná se tedy o plynový kotel s kombinovaným ohřevem teplé užitkové vody s průtokem při ohřevu o 30 stupňů celsia 8,2 litrů za minutu a čtyřiceti pěti litrovým objemem zásobníku na teplou vodu.

Ekvitermní regulace a další klady kotle Tiger 12 KTZ

Ekvitermní regulace teploty topné vody, tedy vytápění na základě zjištěné venkovní teploty prostřednictvím venkovního čidla, je jen jednou z řady výhod plynového kotle Protherm Tiger 12 ktz. Uživatelsky příjemná je plynulá výkonnostní modulace a automatické zapalování. Z bezpečnostních prvků pak za zmínku stojí třeba ochrana proti zamrznutí či autodiagnostika. Kotel je vybaven expanzní nádobou a elektronicky řízeným oběhovým čerpadlem.

Jednoduché ovládání a dostupný servis kotlů Protherm

Protherm není žádná neznámá značka a servisní místa tohoto výrobce najdete napříč Českou republikou. Nemusíte se tedy obávat, že na případnou poruchu zůstanete sami. Domluvit lze také každoroční preventivní servis kotle. Co se obsluhy týče, kotel je uživatelsky snadno ovladatelný a pro lepší nastavení má zabudovaný digitální displej.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno