1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plynový kotel s ohřevem vody

Plynový kotel nemusí sloužit jen k vytápění vaší domácnosti. Kotel můžete také využívat k ohřevu teplé užitkové vody. Řada plynových kotlů dnes disponuje vestavěným nebo přídavným zásobníkem na ohřev TUV a zpravidla fungují i jako průtokový ohřívač, tedy dokážou dodávat teplou vodu pro přímý odběr i bez zásobníku.

Vysoký výkon, ekodesign, možnost připojení solárního systému

Prohlédněte si některé z nejvíce poptávaných plynových kotlů nebo rovnou poptejte plynový kotel kombinovaný s ohřevem vody dle vašich parametrů. Specifikujte požadované vlastnosti do naší online poptávky a získejte tak možnost porovnat kotle a jejich ceny od různých výrobců na jednom místě.

Jaké jsou nejvyhledávanější kotle českých i zahraničních výrobců?

Kotle s kombinovaným ohřevem vody najdete v sortimentu téměř všech výrobců, ty klasické i kondenzační, například kotle Viessmann Vitodens 100-w, Viessmann Vitodens 111-w, (případně 200-w) nebo Viessmann Vitodens 300-w, Vaillant VUW (236 53,246 55,242 35), Protherm Tiger 12 ktz, Gepard 23 mtv), Baxi – jejichž některé kotle umožňují i zapojení do solárního systému (Nuvola 3Comfort 240i nebo 280i, Baxi Ecofour 24 F turbo, Duo-tec compact ht), Junkers zw 18 (případně 20 nebo Junkers ZW 24 kW), kotle v ekodesignu Buderus (GB 162) či designové kotle Immergas Eolo star 24 (případně Mini Eolo, Victrix Zeus Superior, Zeus 24). Rádi pro vás ovšem připravíme nabídky napříč spektrem výrobců, proto neváhejte poptat plynový kotel dle nároků na výkon, objem, průtok a další pro vás důležité vlastnosti.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno