1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

BaxiNuvola3 Comfort 280 i

Atmosférické kotle Baxi z řady Nuvola3 Comfort jsou ideálním řešením, chceme-li odebírat teplou užitkovou vodu současně na několika místech. Jsou také vhodným kandidátem na topné zřízení pro všechny moderní uživatele a domácnosti, které ocení jeho vyspělé vlastnosti, multifunkční doplňky i zajímavý designový vzhled. Dalším plusem této řady jsou bezesporu bezpečnostní zařízení, jimiž je každý z kotlů, tedy i 280 i s odtahem spalin do komína, opatřen. Společnost Baxi Nuvola 3 Comfort 280 i zajišťuje širokou servisní síť svých výrobků a má nekonečnou řadu kladných referencí.

Bezpečný plynový kotel Nuvola3 Comfort 280 i

Atmosférický plynový kotel Nuvola 3 Comfort 280 i je chráněn proti přehřátí, bakteriím i zamrznutí. Zajímavým bezpečnostním prvkem je systém uzavření přívodu plynu při nízké hladině vody nebo termostat hlídající únik spalin. Kotel se navíc snadno ovládá, na jeho čele najdete odnímatelný LCD displej. Základním vybavením plynového kotle Baxi Nuvola 3 Comfort 280 i je také dálkové ovládání, které lze v případě zájmu zaměnit za bezdrátové dálkové ovládání.

450 litrů TUV za 30 minut, a to při teplotě ohřátí 30 stupňů!

Baxi Nuvola3 Comfort 280 i není o nic míň výkonný než ostatní modely. S výkonem 28 kW se blíží průtokem TUV k těm nejvýkonnějším typům. Kotel disponuje šedesáti litrovým zásobníkem, samotný má 60 kg a jeho rozměr je 900 na výšku, 600 na šířku a 466 do hloubky. Tento kotel volte raději pro rodinné domky. Kotel Baxi Nuvola 3 Comfort 280 i nelze připojit na fotovoltaické systémy. Pro tento účel doporučujeme raději Baxi Ecofour 24f Turbo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno