1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Ecofour 24 F turbo

Baxi Ecofour 24 F je atmosférický plynový kotel kombinovaný s ohřevem teplé užitkové vody výkonu 9,3 až 24 kW. Kotle z výrobní řady Baxi Ecofour jsou připraveny na případné připojení solárního systému Baxi. Průtok teplé užitkové vody je u tohoto modelu 13,7 litrů za minutu při ohřátí o 25 stupňů celsia.

Ovládání kotle nikdy nebylo jednoduší, jako u kotlů Baxi

Baxi si na snadném ovládání jejich zařízení zakládají a tak výjimku netvoří ani atmosférický kotel Ecofour 24 F. Ovládá se jednoduše pomocí přehledného LCD displeje a okolních tlačítek na řídicím panelu. Pomocí nich lze snadno regulovat teplotu i kontrolovat diagnostiku kotle.

Ecofour 24 F turbo se vejde všude

A to jen díky jeho malé hloubce, která je oproti jiným kotlům pouhých 299 milimetrů, tedy asi 30 centimetrů. Kotel tedy nikde nepřekáží a lze jej uplatnit i v malých prostorách, kde je každé ušetřené místo výhodou.

Plynový kotel s nuceným odtahem spalin Ecotour 24 F turbo

Má stejně jako jeho ostatní mutace hlavní výměník z antikorozně upravené mědi a vedlejší z nerez oceli. Oběhové čerpadlo kotle Ecofour je úsporné a se zabudovaným odvzdušněním. Ecofour zaručuje také tichý chod a bezpečný provoz. Baxi Ecofour 24 F Turbo instalovaná bezpečnostní čidla, systém proti zamrznutí, automatické vypnutí nebo třeba ochranu proti tepelných šokům. Kotel Baxi Ecofour 24f Turbo je tak výrazně levnější než například plynový kondenzační kotel Baxi duo tec compact.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno