1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Duo-tec Compact HT

Duo-tec Compact HT jsou nejmenší kondenzační kotle z nabídky Baxi. Jsou velmi tiché a pracují úsporně díky pohyblivé modulaci, která přizpůsobí výkon kotle aktuálním podmínkám. Výrobní řada zahrnuje jak kotle určené pouze k vytápění, tak kotle kombinované s ohřevem teplé užitkové vody. První zmiňované zahrnují jeden model a to Duo-tec Compact HT 1.24 s jmenovitým výkonem necelých 25 kW a kombinované kotle se pak vyrábějí ve dvou modelech Duo-tec Compact HT 20 s výkonem 19.4 kW a průtočností TUV 11,4 litrů za minutu při ohřevu o 25 stupňů celsia a Duo-tec Compact HT 24 s výkonem 24 kW a průtočností TUV 13,8 litrů za minutu při ohřevu o 25 stupňů celsia.

Ovládejte váš kotel jednoduše pomocí LCD displeje

I plynový kotel Duo-tec Compact HT lze ovládat jednoduše jako všechny kotle pod značkou Baxi. V tomto případě k tomu stačí přehledný velký LCD displej na čelní straně kotle. Kotle jsou navíc chráněny řadou bezpečnostních prvků, například před zamrznutím, přehřátím spalin nebo přehřátím výměníku. Nechybí mu ani teplotní čidla.

Zapojte svůj kotel Baxi do zónového systému

Baxi Duo-tec Compact HT se snaží být flexibilní a všestranný spolehlivý pomocník v domácnosti. K jeho výrobě byly použity kvalitní materiály, jako je nerez ocel. Neschází mu nic ze základního vybavení kondenzačních plynových kotlů. Pokud by vám nevadil větší plynový kotel, mrkněte na Baxi Luna Platinum HT 1.24.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno