1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Luna Platinum HT 1.24

Závěsné kondenzační plynové kotle Baxi z výrobní řady Platinum jsou kotle s revoluční úspornou technologií, jsou to inteligentní kotle, které „myslí“ a dokáží spolupracovat se všemi technologiemi vytápění. I přesto si kotle Luna Platinu zachovaly snadné ovládání prostřednictvím velkého displeje a tlačítek na řídícím panelu. Kotel s uživatelem komunikuje jasnými symboly a jeho ovládání je snadné i pro méně technicky zdatné uživatele. Kotel Luna Platinum lze navíc napojit na dálkové ovládání a to i bezdrátově.

Luna Platinum 1.24 pracuje úsporně a efektivně

Díky pohyblivému systému modulace se kotel Luna Platinum 1,24 dokáže přizpůsobit reálným tepelným ztrátám objektu a zajistit, aby v žádné místnosti nebylo přetopeno nebo naopak příliš chladno. U kotle Luna Platinum 1.24 se modulace pohybuje mezi výkony 3,2 až 32 kW, je tedy dostatečně flexibilní. Zkrátka zajistí, aby u vás doma bylo stále tak akorát.

Baxi Luna Platinum 1.24, když chceme pouze vytápět

Pokud nám stačí zařízení, které vždy spolehlivě a hospodárně vytopí naše prostory, tak je tu například Luna Platinum HT 1240 z výrobní řady Luna Platinum (Nuvola) HT. Tato řada zahrnuje kompletní nabídku kotlů o různých výkonech a objemech, z nichž některé podporují také ohřev teplé užitkové vody pro vaši domácnost. Stačí vám méně výkonný kotel s kompaktními rozměry? Poptejte Baxi Duo Tec Compact.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno