1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Mainfour 24

Atmosférický kotel pro spalování plynu, metanu nebo LPG o výkonu 24 kW, Baxi Mainfour 24, s nenuceným odvodem spalin přímo do komína a kombinovaný s ohřevem teplé užitkové vody má ve výrobní řadě Mainfour také dvojče s totožným výkonem avšak nuceným odvodem spalin Baxi Mainfour 240 F. Oba plynové kotle Baxi Mainfour 24 a Baxi Mainfour 240 F jsou vysoce kvalitní a výkonná zařízení s účinností až 93 % a s možností napojení na solární systém Baxi.

Elegantní a moderní Mainfour 24

Ovládání plynového kotle Mainfour 24 je snadné, činí se tak prostřednictvím praktického LCD displeje a ovládací klávesnice v jeho blízkosti. Kotel s vámi skrze displej komunikuje v jasných symbolech a tak není složité odhalit případné závady včas. Kotel Baxi Mainfour 24 má kompaktní rozměry a jeho elegantní bílý vzhled je navržen s ohledem na instalaci do užívaných prostor a jeho hořák je na rozdíl od jiných velmi tichý, nemusíte ho tedy nikde schovávat. Samozřejmostí je potom funkce proti zablokování čerpadla či pojistný ventil na 3 bary.

Mainfour 24 je chráněn proti mrazu i vodnímu kameni

K dalším bezpečnostním prvkům kotle se potom řadí termostat hlídající odvod spalin, teploměr či termické čidlo. Měděný výměník je potažen antikorozní vrstvou. Důležitým doplňkem je potom automatický uzávěr plynu při nízké hladině vody v kotli.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno