1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Mainfour 240 F

Atmosférický plynový kotel Baxi Mainfour 240 F je výrobek z řady Mainfour s nuceným odtahem spalin do komína, pořídit si můžete také druhý výrobek, Mainfour 24 F, který má zabudovaný pouze nenucený odvod spalin do komínového tělesa. Oba typy mají kombinovaný ohřev teplé užitkové vody a jsou připraveny do případného zapojení solárního systému Baxi.

Baxi Mainfour 240 F

Baxi Mainfou 240 F s výkonem 24 kW má až 93 % účinnost, co se ohřevu teplé vody týče, jeho průtočnost je až 13,7 litrů za minutu při ohřátí vody o 25 stupňů celsia. Teplotu topné vody je možné regulovat dvěma stupni. Plynový kotel Mainfour 240 F je tichým elegantním partnerem do domácnosti s kompaktními rozměry, pojistným ventilem na 3 bary a kvalitním měděným výměníkem s antikorozní vrstvou, což zvyšuje životnost kotle Baxi.

Bezpečná domácnost s kotlem Baxi Mainfour 240 F

Zařízení napojené na plyn a elektřinu musí nutně zahrnovat i řadu bezpečnostních prvků, což atmosférický plynový kotel Baxi Mainfour 240 F s přehledem splňuje. Mimo jiné oplývá automatickým uzávěrem přívodu plynu ve chvíli, kdy je hladina vody příliš nízká. Správný odvod spalin za vás průběžně kontroluje manostat. Na kotli je automatické teplotní čidlo, termostat a je také chráněn proti zamrznutí a nežádoucímu usazování vodního kamene. Pokud však nepotřebujete přívod teplé vody, sáhněte raději po Baxi eco 3 compact.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno