1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Eco 3 Compact

Potřebujete plynový kotel? Promyslete si nákup plynových kotlů Baxi. Potřebujete opravdu malý, elegantní, nenápadný plynový kotel? Poptejte Baxi Eco 3 Compact, který se vám díky svým opravdu kompaktním rozměrům vejde všude a vyrábí se hned v šesti variantách, čtyřech pro vytápění a dvou pro kombinovaný ohřev vody. Malý, ale výkonný kotel Eco 3 Copact má pouhých 734 milimetrů na výšku, 400 milimetrů na šířku a hluboký je 317 milimetrů.

Eco 3 Compact, šampion mezi malými kotli!

Plynový kotel malých rozměrů Eco 3 Compact byl navržen právě s důrazem na snadnou instalaci i do těch rozměrově nejskromnějších poměrů. Je v bílém elegantním provedení a i díky systému odkouření je ho možné namontovat prakticky kamkoli potřebujete. Kotel Eco 3 Compact nabízí snadnou obsluhu prostřednictvím moderního LCD displeje a dvoustupňovou regulaci topení. Samozřejmostí je nerezový výměník a elektronická kontrola teploty vody kontrolní sondou NTC.

Turbo nebo do komína? Eco 3 Compact umí oboje

Přesněji výrobní řada Eco 3 Compact zahrnuje jak plynové kotle turbo, tak s odvodem spalin do komína. Ve variantě určené pouze pro vytápění pak v obou kategoriích najdete kotle o tepelném výkonu 14 a 24 kW. Co se kombinované varianty týče (vytápění + ohřev TUV), obě verze mají výkon 24 kW. Pokud máte naopak místa dost, můžete mrknout na kotel od stejné značky, třeba Baxi Ecofour 24f turbo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno