1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant VUW 242 3 5

Vaillant VUW 242/3-5 turboTEC plus patří do nabídky plynových závěsných kotlů s průtokovým ohřevem vody. Výkon kotle je 24 kW a regulovat jej lze v rozmezí 40 až 100 %. Díky regulaci výkonu můžete vytápět efektivněji. Kotel se vyznačuje malou hmotností, nízkou hlučností a kompaktními rozměry.

Snadné ovládání i regulace kotlů Vaillant

Jak už je u výrobků Vaillant VUW 242 3 5 zvykem, ovládání je jednoduché a praktické. K regulaci lze využít termostat nebo ekvitermní regulaci a naplánovat si týdenní program vytápění vzhledem k teplotě vzduchu v místnosti nebo venku. Nastavení kotle provádíte prostřednictvím panelu s displejem, kde se také zobrazuje hlášení o stavu kotle.

Mějte po ruce vždy dostatek teplé vody, s kotlem Vaillant Turbo TEC to jde

Průtokový ohřev vody zajišťuje sekundární výměník. Teplotu vody si lze nastavit na ovládacím panelu v rozmezí od 35 do 65 °C. Kotel je schopen okamžitě reagovat i na minimální spotřebu a je tedy vždy připraven dodat vám i minimální množství teplé vody bez dlouhé prodlevy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno