1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant VUW 236 5 3

Plynový kondenzační kotel Vaillant ecoTEC plus VUW INT 236/5-3 s průtokovým ohřevem teplé vody poskytuje výkon 23 kW pro ohřev teplé vody a 19 kW pro vytápění. Lze k němu navíc připojit ještě 20 litrový zásobník na teplou vodu. Kotel je možné regulovat v rozmezí 35 až 100 procent výkonu, díky modulové regulace je vytápění efektivnější.

Pořiďte kotel Vaillant s originálním termostatem a regulujte si výkon podle potřeby

K regulaci kotle postačí termostat umístěný kdekoli na stěně, který podle vašeho předešlého nastavení přizpůsobí výkon kotle vnitřním teplotám. Můžete se ale rozhodnout i pro ekvitermní regulaci, která se nastavuje vzhledem k hodnotám vnějším. Ovládání samotného kotle Vaillant VUW 236 5 3 je jednoduché. Kotel nemá ani vysoké nároky na umístění, můžete ho dát prakticky do jakékoliv odvětrávané místnosti.

Vaillant ecoTEC plus VUW INT 236/5-3 šetří energií

Kotel s účinností až 108 % šetří vaši peněženku nejen získáváním zbytkové energie z kondenzátu. Jeho šetrný provoz zabraňuje plýtvání elektrickým proudem i plynem. Do ovzduší navíc ve spalinách vypouští jen minimální hodnoty zplodin, a tak je šetrný i k životnímu prostředí. Tento kotel můžete porovnat s jeho bráchou v podobě Vaillant VUW 242 3 5.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno