1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus Naos

Viadrus Naos neboli Viadrus K4 je moderní kondenzační kotel s neotřelým designem, který se vyrábí hned v několika provedeních, a to kondenzační nástěnný kotel Viadrus Naos K4 pro vytápění, Viadrus Naos K4 s kombinovaným průtokovým ohřevem vody a poslední možnost Viadrus Naos K4 s možností připojení externího zásobníku. Vybrat si můžete také podle spalovaného plynu, buď kotel na propan-butan, nebo na zemní plyn.

Viadrus Naos pracuje o výkonu 5 až 24 kW

Kromě širokého prostoru pro modulaci se Viadrus Naos K4 vyznačuje také tichým chodem, účinností až 105% a ochranou proti zamrznutí. Kondenzační kotel nabízí snadnou obsluhu přes řídící panel poskytovaný ve dvou provedeních. Jeho obsluha je snadná a bezpečná. Čerpadlo v zařízení pracuje nízkoenergeticky. Na kotle je dlouhodobá záruka a díky rozšířenosti značky Viadrus i dostupný servis.

Ukažte svůj kotel světu

Viadrus Naos nebo chcete-li Viadrus K4 se vyrábí ve čtyřech barevných provedeních a zajímavém designu. Není to tedy zařízení, které by bylo nutné schovávat, a se svými skromnými rozměry se tak trochu počítá s jeho instalací do prostor, kde je každé volné místo ceněno zlatem. Ve zlaté si kondenzační kotel Viadrus sice nepořídíte, nabízí se ale barva stříbrná, černá, bílá nebo sytě červená.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno