1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Immergas VICTRIX Zeus 26 kW

Tento nástěnný kondenzační plynový kotel je kromě vytápění určený také pro výrobu teplé vody. Tepelný výkon Immergas VICTRIX Zeus 26 2 Erp se pohybuje od 3 do 26 kW. Součástí systému je úsporné čerpadlo, které vám pomáhá šetřit energií. Jedná se o spotřebič třídy A a vztahuje se na něj standardní pětiletá záruka Immergas.

45 litrová zásoba vody pro vaši domácnost

Immergas VICTRIX Zeus 26 2 Erp poskytuje komfortní přísun vody díky velkému zásobníku a průtoku teplé vody až 13,3 litrů za minutu. Teplotu vody si můžete regulovat od 20 do 60 °C.

Nechybí plynulá modulace výkonu a různé možnosti ovládání

Ani plynovému kotli VICTRIX Zeus 26 2 Erp neschází moderní způsob regulace a ovládání. K plynulejšímu chodu můžete přispět vlastním nastavením ekvitermní regulace nebo dalších přídavných regulačních jednotek, které dovedou řídit chod kotle podle vašich aktuálních požadavků nebo klimatických podmínek.

Efektivní vytápění

Kondenzační kotle, mezi něž plynový kotel Immergas VICTRIX Zeus 26kW také patří, jsou šetrnou volbou k přírodě i vašim úsporám. Dovedou čerpat zbylou energii z odchozích spalin a recyklovat ji. Tak využívají maximum potenciálu spalovaného paliva a vám šetří peníze. Pokud preferujete kotel menších rozměrů, doporučujeme porovnat s kotlem Immergas Mini Eolo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno