1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Immergas MINI EOLO

Tohoto výkonného drobečka s průtokovým ohřevem vody můžete pořídit v čtyřiadvaceti kilowattové nebo osmadvaceti kilowattové verzi. Plynový nástěnný kotel Immergas MINI EOLO je nejen díky svému elegantnímu designu, který si navíc můžete upravit, ale hlavně kvůli svým opravdu skromným rozměrům vhodný zejména do prostor, kde je třeba šetřit místem, jako jsou byty a garsonky.

Modulace výkonu

I plynový kotel MINI EOLO má plynulou modulaci výkonu. Ten se jmenovitě pohybuje od 7 do 24 kW u méně výkonné verze a od 8 do 28 kW u více výkonné. Součástí základní výbavy je navíc ekvitermní regulace a ke kotli můžete samozřejmě připojit i klasický termostat a pohodlně tak regulovat program vytápění.

Teplá voda je s kotlem MINI EOLO bez čekaní

I přesto, že má kotel pouze průtokový ohřev vody, můžete se spolehnout, že k vám teplá voda dorazí neprodleně od chvíle, kdy otočíte kohoutkem. Dost bylo odtáčení a plýtvání vodou.

Pětiletá záruka na kotle Immergas

A kdyby se s kotlem přece jen něco stalo, Immergas vás nenechá na holičkách. Nabízí totiž rozsáhlou servisní síť po celé republice.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno