1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant VUW 246 5 5

Vaillant VUW 246/5-5 je jedním z plynových kondenzačních kotlů řady ecoTEC se zabudovaným průtokovým ohřívačem o výkonu 21,2 kW a modulovou regulací od 17 do 100 %. Účinnost kondenzačního kotle dosahuje díky efektivnímu využívání zbytkového tepla k získávání energie 108 %. Kotel se hodí do domácností i jiných prostor. Díky svým kompaktními rozměrů lze snadno začlenit do prostoru.

Vždy dostatečné množství teplé vody i bez zásobníku

Vaillant ecoTEC VUW dokáže díky funkci rychlý start zajistit dostatek teplé vody během okamžiku. Teplotu vody lze nastavit od 35 do 65 °C prostřednictvím ovládacího panelu kotle, kde můžete také spravovat další nastavení a sledovat aktuální stav kotle a hlášení auto diagnostického systému. Průtok teplé vody je pak až 11,5 litrů za minutu. takže nemusíte čekat, než se voda ohřeje.

Plynulá regulace výkonu, nízké hodnoty škodlivin ve spalinách

Plynový kondenzační kotel Vaillant VUW 246 5 5 vyniká nejen efektivním spalováním, jako už všechny kondenzační kotle, kromě šetření energií šetří také životní prostředí nízkými hodnotami emisí. K regulaci výkonu si můžete navíc vybrat ze dvou systémů. Termostat, který se řídí teplotou v exteriéru nebo ekvitermní regulací, která se zase řídí též venkovní teplotou. Pokud preferujete nižší výkon, můžete si tento kotel porovnat ještě s Vaillant VUW 242 3 5 nebo Vaillant 236 5 3.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno