1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viessmann Vitodens 111-W

Vitodens 111-W je nástěnný plynový kondenzační kotel kompaktních rozměrů kombinovaný s ohřevem užitkové vody. Je vyroben z kvalitních materiálů a dlouhou životnost dokládá pětiletá záruka na kotel a desetiletá záruka na ocelový výměník. Kotel je k dostání ve třech výkonnostních variantách a to konkrétně od 5,9 do 17,2 kW a 24 kW při ohřevu TV, od 5,9 do 23,7 kW a 29,3 kW při ohřevu TV a poslední od 8 do 31,7 kW a 35 kW při ohřevu TV.

Efektivní a účinný kotel od firmy Viessmann

Plynový kotel Vitodens 111-W se díky své schopnosti získávat zbylou energii z odpadního tepla může pyšnit až 98 % účinností. Hospodárný chod zajišťuje modulová a ekvitermní regulace.

Důležité komponenty kotle jsou umístěny v zařízení tak, aby se daly snadno opravit, vyměnit, nebo udržovat zepředu a neomezovaly možnost umístění kotle v interiéru. K ovládání a nastavení kotle pak slouží LCD displej a několik otočných regulátorů.

Vitodens 111-W kombinovaný s ohřevem teplé vody

V kotli je umístěný nabíjecí zásobník na 46 l, který je ovšem srovnatelný se 150 litrovým externím zásobníkem. Dovede se vyrovnat i se zrychleným ohřevem vody, například při napouštění vany a bude mít vždy dostatek teplé vody k okamžité spotřebě. Podobným modelem je Viessmann Vitodens 100 w.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno