1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viessmann Vitodens 100-W

Nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 100-W od firmy Viessmann nabízí modulovatelný výkon od 6,5 kW do 35 kW. Vitodens 100-W je tichý spotřebič kompaktních rozměrů a jako všechny kotle Viessmann je nenápadného elegantního designu, a tak ho snadno začleníte do vašeho bytu. Kotel se svojí charakteristikou výborně hodí jako náhrada za původní vysloužilý. Na jeden komín lze napojit až 5 těchto zařízení, takže se hodí i do bytů. Pokud potřebujete ideálně kompaktní kotel do bytu, doporučujeme tento kotel porovnat ještě s kotly Immergas Eolo Star 24kw nebo Baxi Duo Tec Compact.

Vysoká účinnost a dlouhá životnost kotlů Viessmann

I na prakticky nerozbitný kotel Vitodens 100-W platí obvyklá záruční lhůta, na výměník z vysoce kvalitní oceli navíc ještě desetiletá záruka. Stejně jako ostatní kotle z řady Vitodens, i Vitodens 100-W umí pracovat se zbytkovým teplem a dosahovat tak účinnosti využití energie paliva na 98 %! Šetřit vám pomůže také modulace výkonu s rozsahem až 1:4.

Viessmann Vitodens 100-W, kotel energetické třídy A

Pokud by vám nestačil pouze topný plynový kondenzační kotel, můžete si vybrat i mezi dvěma výkonnostními typy kombinovaného plynového kotle Viessmann Vitodens s ohřevem TUV. Kotle také nabízí takzvaný ekvitermní provoz, kdy se kotel řídí venkovní teplotou, a podle toho intuitivně vytápí váš objekt na vhodnou teplotu. Vše samozřejmě podle vašeho předchozího nastavení, a tak máte i tuto funkci pod kontrolou. Nastavení kotle se provádí ručně pomocí otočných regulátorů a barevného displeje.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno