1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Immergas EOLO Star 24 kW

Nástěnný plynový kotel Immergas EOLO Star je se svými šesti až dvaceti čtyřmi kilowaty výkonu a kompaktními rozměry dokonalým partnerem do domácnosti. Kromě vytápění vám je navíc schopen zajistit neustálý přísun teplé vody díky průtokovému ohřívači s bithermickým výměníkem. Jedná se o plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odtahem spalin.

Plynulá modulace a elektronické zapalování a hlídání plamene

Plynulou modulaci výkonu zajišťuje moderní elektronický mikroprocesor. Pro větší komfort regulace teploty vytápění si ke kotli EOLO Star pořiďte také originální termostat, díky němuž si snadno nastavíte program vytápění podle vlastních potřeb.

Plynový kotel nemusí být nudný

Firma Immergas nabízí pro kotel EOLO Star 24 kW i své ostatní výrobky možnost aplikace originálních designových potisků. Neschovávejte více svůj plynový kotel v koutě a udělejte z něj zajímavý doplněk nebo ho slaďte se stávajícím konceptem interiéru. Pokud vás ale designová aplikace neláká, nikdo se neurazí, když se rozhodnete zůstat u bílé klasiky. Pokud nemáte místa nazbyt, pak doporučujeme tento kotel porovnat s Immergas Mini Eolo.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno