1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Prime HT 1240

Prime HT jsou kondenzační plynové kotle pod značkou Baxi. Model 1240 je kondenzační plynový kotel s výkonem necelých 25 kW s možností připojení externího zásobníku. Jedná se o menší kotel z řady s výškou 760 milimetrů. Na všechny plynové kotle Baxi z výrobní řady Prime HT lze také připojit solární systém Baxi. Pro snazší instalaci kotle je součástí balení i připojovací sada.

Ovládání Baxi Prime HT 1240

Stejně jako ostatní modely Prime HT se kotel ovládá pomocí ovládacího/řídicího panelu umístěného v spodní části na přední straně kotle. Kromě zobrazovacího displeje slouží k ovládání sada otočných ovladačů, jimiž lze regulovat například nastavení teploty. Kotel s uživateli komunikuje pomocí kontrolek a umožňuje tak kontrolovat aktuální stav kotle.

Možnost připojení dalšího příslušenství

K plynovému kotli Baxi Prime HT 1240 lze po domluvě připojit další příslušenství jako programovací hodiny topení či ekvitermní regulaci. V základním provedení je ale již řada praktických funkcí, hlavně těch bezpečnostních. Kotel má všechny běžné kontrolky a čidla, například tepelná. Je chráněný proti přehřátí i proti zamrznutí. Kotle Prime HT jsou také vybaveny hydraulickým spínačem, který zastaví přívod plynu v případě nízké hladiny vody.

Nízká spotřeba kotle Prime HT 1240

Kotel Prime HT 1240 je vybaven čerpadlem s nízkou spotřebou a odvzdušněním. Výměníky jsou z nerez oceli. Součástí kotle je automatický by-pass, ventilátor a pojistný ventil. Kotel Baxi Prime HT 1240 je zcela určitě zajímavým konkurentem pro jeho brášku Baxi Nuvola 3 Comfort 280 i, kterého však nelze připojit na solární systém.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno