1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viessmann Vitodens 200-W

Sháníte-li výkonného pomocníka s vysokou životností a možností kombinace s ohřevem teplé užitkové vody, právě jste našli toho pravého. Plynový kotel Vitodens 200-W za atraktivní cenu k poměru k výkonu uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Jeho výkon dosahuje 5,2 až 35 kW a pokud by vám to nestačilo, kotle lze připojit kaskádovitě za sebou a zvýšit tak několikanásobně výkon celé soustavy.

Nástěnný kondenzační plynový kotel s až 98 % účinností

Ptáte se, jak tak velké účinnosti kotle dosahují? Jednoduše tak, že čerpají zbylou tepelnou energii z odchozích spalin, a tak využívají energii ze spalovaného paliva na maximum. Šetří tak nejen vaše náklady, ale i životní prostředí. Kotel, jak už je u moderních kotlů zvykem, poskytuje modulovou regulaci výkonu, aby bylo vytápění ještě efektivnější.

Dlouhá životnost kotle i výměníku s desetiletou zárukou od firmy Viessmann

Výměník plynového kotle Vitodens 200-W je vyroben z kvalitní oceli a dosahuje díky tomu dlouhé životnosti, která je podpořená záruční dobou. Na samotný kotel je záruka zvlášť. I tento kotel Vitodens má zabudovanou regulaci spalování, která je schopná přizpůsobit se ke spalování jakéhokoliv plynu, případný budoucí přechod na bioplyn bude tedy hračka. Pokud preferujete menší modely, doporučujeme Viessmann Vitodens 111 w nebo Viessmann Vitodens 100 w.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno