1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Gepard 23 MTV

Kotel Protherm Gepard je starším typem závěsných plynových kotlů Protherm, který je ovšem stále ještě k dostání to o jmenovitém výkonu 8,5 až 23,3 kW. Protherm Gepard 23 MTV je verze plynových kotlů Gepard s turbem, tedy nuceným odtahem spalin například do komína. Plynový závěsný kotel Protherm Gepard 23 MTV je také kotel kombinovaný s ohřevem teplé užitkové vody.

Ohřívejte vodu s kotlem Gepard 23 MTV

K ohřevu teplé užitkové vody lze využít také kombinované kotle, a tedy i plynový kotel Gepard s průtokovým ohřevem vody. Při ohřevu o 30 stupňů Celsia lze odebírat i 11,1 litrů vody za minutu. Teplota vody se může pohybovat, dle nastavení, od 30 do 68 stupňů a minimální průtok je 1,7 litrů za minutu.

Elegantní design a snadné ovládání závěsného kotle Gepard 23 MTV

Kromě estetického dojmu na vás kotel Protherm Gepard 23 jistě udělá dojem i svým snadným ovládáním prostřednictvím ovládacího panelu s LCD displejem. Snadno tak na kotli navolíte vlastní nastavení a získáte i zpětnou vazbu kotle například v podobě hlášení o případných chybách a poruchách.

Zvažte i jiný plynový kotel

Protože plynový kotel Protherm Gepard pomalu mizí z nabídky prodejců, zvažte nákup některého z jiných modelů plynových kotlů s průtokovým ohřevem teplé vody v závěsném provedení. Kvalitní kotle o srovnatelném výkonu naleznete v sortimentu Protherm, Baxi, Dakon, ale i dalších. Za zvážení stojí například například kotle Junkers, konkrétně pak Junkers ZW 20 nebo Junkers ZW 18.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno