1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Plynový kotel Buderus Logamax

Kotle Buderus Logamax plus jsou nástěnné kondenzační plynové kotle. Vyrábějí se v pěti základních provedeních a každé z nich zahrnuje i několik výkonnostních typů. Kondenzační kotle Logamax zahrnují kotle pro všechny typy budov. To znamená jak kotle pro vytápění malých i velkých budov, tak i kombinované kotle pro ohřev teplé užitkové vody.

Kondenzační kotle šetří energii i vaše úspory, inovované kondenzační kotle Buderus Logamax teď fungují ještě lépe.

Plynové kondenzační kotle Buderus Logamax jsou navrženy tak, aby dokázaly využít maximum energie k přeměně na teplo. Děje se tak díky tepelnému výměníku, kde dochází ke kondenzaci a současně uvolnění zbytkové energie, která se tak efektivně využije až do poslední kapky.

Vyberte si jeden z 5 kondenzačních kotlů Logamax plus na míru vašemu objektu

Stačí si sepsat několik málo parametrů, které by váš budoucí kondenzační kotel měl splňovat, a vybrat si vhodný model kotle Buderus Logamax plus. Pro rodinné domy či byty se hodí například kotel Buderus GB062, který je navíc zařazen do programu Kotlíkové dotace, nebo kotel Buderus GB072, který je dostupný jen do vyprodání zásob. Kotle Buderus GB161 či Buderus GB172 si zase snadno poradí i s bytovými a nízkoenergetickými domy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno