1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Ray 9K

Závěsný elektrokotel Ray 9K s možností připojení externího zásobníku na vodu je elektrokotel od výrobce Protherm s devíti kilowatty výkonu a řadí se tak k méně výkonným kotlům Ray. Kotle Protherm Ray se vyrábějí v široké škále výkonů od 6 do 28 kW, tedy Ray 6K až Ray 28K. Elektrokotel Protherm Ray 9K je spotřebič třídy D a je vybaven citlivou modulací výkonu, tím pádem je vytápění pro vás více ekonomické.

Autodiagnostika kotle Ray 9K

K bezpečnostním prvkům elektrokotle Ray patří autodiagnostika potíží při fungování, která vás včas upozorní na nastalý problém. Kotel Protherm je samozřejmě vybaven expanzní nádobou a nutnou ochranou proti zamrznutí. Výhodou je také možnost zapojit kotel do systému přes odlehčovací relé. Uživatelé jistě ocení i pohodlnou a jednoduchou obsluhu a nastavení závěsného elektrokotle Protherm Ray 9K.

Součástí kotle Protherm Ray je i ekvitermní regulace

Pokud si to budete přát, stačí zapojit externí čidlo pro ekvitermní regulaci a nechat efektivitu vytápění na vašem elektrokotli. Ekvitermní regulace je vytápění, kde se topná voda ohřívá v závislosti na vnější teplotě.

Nechte váš kotel ovládat dálkově

Protherm Ray 9K lze nechat ovládat takzvaným HDO signálem (HDO – hromadné dálkové ovládání), jinými slovy nočním proudem. To znamená, že se váš Protherm Ray 9k zapne a vypne v závislosti na signálu vysílaném do vedení distributorem, s ovládáním prostřednictvím HDO je obvykle spojena výhodnější sazba za energie.

Pokud by vám kotel Protherm Ray 9k nestačil, doporučujeme výkonnější verze Protherm Ray 12k nebo Ray 18k.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno