1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Ray 12K

Ray 12K je jeden z výkonnostních modelů (na škále 6 – 28 kW) elektrokotle Ray pod Protherm. Na elektrokotel Protherm Ray 12K lze napojit externí zásobník teplé vody. Ray 12K je spotřebič třídy D s výkonem 12 kW a výkonnostní modulací, která zajistí, aby kotel využíval ekonomický výkon. Zajímavým vybavením kotle Protherm Ray 12k je pak ekvitermní regulace a možnost ovládání signálem HDO, tedy tzv. nočním proudem, za který zaplatíte méně.

Protherm Ray 12K s ekvitermní regulací

K ekvitermní regulaci kotle stačí zapojit externí čidlo, které zaznamenává vnější teplotu. Ekvitermní regulace pak zajistí vytápění v závislosti právě na naměřené teplotě exteriéru.

Hromadné dálkové ovládání elektrokotle Ray 12K

HDO signály (noční proud) jsou signály vypouštěné distributorem do vedení. Elektrokotel Protherm Ray lze na takové signály připojit a nechat je, aby jej ovládaly. Kotel se v závislosti na nich sám zapíná a vypíná. S připojením spotřebičů k HDO je často spojena výhodnější sazba za přijímanou elektřinu.

Jednoduchá a bezpečná obsluha kotle Protherm Ray 12K

Snadné uživatelské ovládání u kotlů Protherm platí i pro elektrokotel Ray 12K. Stejně jako samozřejmost bezpečnostních prvků. Jmenujme například ochranu proti zamrznutí nebo autodiagnostiku, která vás v čas pozorní na poruchu či závadu. Protherm má navíc širokou servisní síť, a tak se vždy najde někdo, kdo vám s případnými potížemi rád pomůže.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno