1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vaillant ecoTEC plus

EcoTEC plus jsou kondenzační plynové kotle Vaillant určené k zavěšení na stěnu. V nabídce je široká škála kotlů podle jmenovitého výkonu a vybrat si můžete také mezi kotli pouze pro vytápění, s možností připojení externího zásobníku (VU) nebo kotle se zabudovaným ohřevem teplé vody (VUW).

Kondenzační kotle pracují efektivněji

Účinnost kotlů Vaillant ecoTEC plus je téměř dokonalá právě díky schopnosti získávat zbytkovou energii ze spalin, které by běžný kotel odvedl pryč do komína. Kondenzační kotel si z nich dovede získat zbývající energii a ušetřit vám tak náklady na plyn.

Základní nabídka kotlů ecoTEC plus

V nabídce kotlů Vaillant ecoTEC plus VU jsou kotle pouze pro vytápění a to o výkonech 14, 20, 25, 30 a 35 kW s možností rozšíření o externí zásobník pro ohřev teplé vody. Nabídka ale také zahrnuje kotle kombinované s průtokovým ohřevem teplé vody Vaillant ecoTEC plus VUW s výkony 20 až 25 kW.

Vaillant EcoTEC plus, spotřebič třídy A!

Kotle lze modulovat od 17 do 100 %. Pro větší rozsah výkonu jsou opatřeny automatickým směšovačem plynu a vzduchu. Kotle Vaillant se snadno a komfortně ovládají pomocí ovládacího panelu s displejem a českým menu. Jsou také opatřeny automatickým diagnostickým systémem, spotřebovávají minimum energie a vypouštějí ve spalinách jen minimální množství škodlivin. Vybavení lze navíc rozšířit o ekvitermní regulaci.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno