1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Immergas VICTRIX Zeus Superior

Nástěnné plynové kondenzační kotle Immergas VICTRIX Zeus Superior můžete pořídit ve variantě 26 2 Erp nebo 32 2 Erp. Modely se liší výkonem. U prvního je jmenovitý rozsah od 4,7 do 25,8 kW a druhý se pohybuje od 6,9 do 32,0 kW. Oba kotle jsou ale jinak ve stejném provedení a se shodným vybavením. Na kotle se vztahuje pětiletá záruka a pohotový servis vám zaučí rozsáhlá servisní síť.

Ohřev teplé užitkové vody

Nástěnné kondenzační kotle VICTRIX Zeus Superior mají zabudovaný 54 litrový nerezový zásobník určený k ohřevu TUV. Je to tedy kotel i boiler v jednom spotřebiči. I tak zůstává VICTRIX Zeus Superior ve třídě spotřebičů A.

Ekvitermní regulace v základním vybavení

Výhodou je také energeticky úsporné čerpadlo a možnost napojení dalších regulátorů. Kotel Immergas Victrix Zeus Superior tak můžete ovládat a kontrolovat pomocí řídicí jednotky i na dálku a měnit nastavení podle aktuálních klimatických podmínek.

Jako všechny kotle Immergas, tak i VICTRIX Zeus Superior může být krásný. Nechte si na něj aplikovat design podle vlastního vkusu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno