1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Panther 24 KTO

Závěsný plynový kotel Protherm Panther 24 KTO je kotel ze staré řady výrobků Panther o výkonu až 24 kW. Pro úspěšnost této řady byl aktualizován a v současnosti se nabízí kotle Panther 12, Panther 25 a Panther 30 s nuceným odvodem spalin (KTO), případně s odvodem do komína a také kotle kombinované s ohřevem teplé užitkové vody.

Protherm Panther

Kotle z nové řady Panther jsou výkonnými a bezpečnými spotřebiči pro každou domácnost. Díky plynulé výkonnostní modulaci budete vždy s kotlem Protherm Panther 24 KTO topit hospodárně. Obsluha těchto plynových kotlů je jako již tradičně u kotlů Protherm uživatelsky příjemná a jednoduchá. Třeba i pro jejich automatické zapalování. Protherm navíc disponuje rozsáhlou servisní sítí.

Možnost ekvitermní regulace kotlů Protherm Panther

Jednou z výhod těchto plynových kotlů je možnost regulovat teplotu topné vody v závislosti na venkovní teplotě snímané čidlem. Regulaci lze zevnitř ovládat pomocí panelu eBus. Další z výhod je pak například autodiagnostika, která vás včas upozorní na případné závady či poruchy vašeho kotle Protherm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno