1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Panther 25 KTO

Nová inovovaná řada kotlů Panther nabízí vylepšené výrobky Protherm, například Protherm Panther 25 KTO, závěsný plynový kotel s nuceným odtahem spalin a trojcestným ventilem k případnému připojení externího zásobníku. Panther 25 KTO je spotřebič třídy C, je opatřen modulací výkonu, ekvitermní regulací, autodiagnostikou a řadou dalších výhodných a praktických funkcí usnadňujících chod domácnosti.

V jednoduchosti je síla, ovládejte kotel Protherm jednoduše

Kotle Protherm jsou obecně snadno ovladatelné, Panther 25 KTO není výjimkou. K ovládání jedna funkce/ jedno tlačítko se připojil funkční LCD displej zvyšující uživatelský komfort. Ekvitermní regulaci pak lze ovládat externím regulátorem eBus. Řada funkcí pak pracuje automaticky, logicky je to autodiagnostika, ale i zapalování či výkonová modulace.

Kotle Protherm s 8,9 až 24,6 kW výkonu

Protherm Panther 25 KTO využívá celou svou výkonnostní škálu díky modulové regulaci. Vytápění je více efektivní i díky technologii ekvitermní regulace. Ekvitermní regulace je způsob regulace teploty topné vody v závislosti na vnějších teplotních podmínkách snímaných čidlem. Kotel zkrátka pozná, kdy je venku zima a kdy se naopak topit nemusí. Tím vám ušetří nemalou částku. Vaše individuální nastavení pak snadno provedete přímo na kotli nebo přes regulátor eBus.

Bezpečný provoz Protherm Panther

Bezpečnost provozu zajišťují bezpečnostní prvky v čele s autodiagnostikou. Případnou vzniklou závadu pak hravě vyřeší některý ze servisních techniků Prothermu. Síť jejich poboček je rozšířena napříč celou republikou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno