1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Buderus GB072

Nástěnný kondenzační kotel Buderus Logamax plus GB072 je plynový kotel vhodný pro domy i byty, který se vyrábí o výkonu 14 nebo 24 kW v běžném nebo kombinovaném provedení. Kotel Buderus GB072 bude ovšem v prodeji pouze do vyprodání zásob, proto neváhejte a poptejte ho hned.

Kotel Buderus Logamax plus GB072 splňuje emisní třídu 5

Vyznačuje se nízkou hlučností a modulací výkonu od 2,9 až 14 kW pro model se jmenovitým výkonem 14 kW a 6,6 až 24 kW pro kotel se jmenovitým výkonem 24 kW. K dvaceti čtyř kilowattovému modelu kondenzačního kotle Buderus Logamax plus GB072 lze navíc připojit přídavný zásobník k ohřevu teplé užitkové vody a rozšířit tak užitek z kotle pro domácnost.

Kondenzační kotle za rozumnou cenu

Všechny modely kotle Buderus GB072 lze pořídit nyní za akční cenu. Uskutečněte váš nákup ještě výhodněji a pořiďte si svůj kondenzační kotel Buderus GB072 prostřednictvím poptávkového serveru StavebninyX.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno