1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viessmann Vitodens 300-W

V nabídce nástěnných plynových kotlů Viessmann najdete také kondenzační plynový kotel Vitodens 300-W určený ke spalování všech plynných paliv, a to se všemi moderními funkcemi, efektivním spalováním a hospodárným provozem. Je navíc šetrný k životnímu prostředí a jeho provoz je vždy tichý. S jeho elegantním designem nebudete mít problém s jeho umístěním do domácnosti, Viessmann Vitodens 300-W hravě splyne s ostatními spotřebiči třeba v kuchyni nebo koupelně.

Užívejte si patentované moderní funkce s plynovým kotlem Veissmann

Kondenzační plynový kotel Vitodens 300-W je moderně vybaveným elegantním tichým společníkem. Nastavení pohodlně provedete na velkém přehledném barevném displeji, kde si také snadno zobrazíte statistiky vytápění za uplynulé období. Kondenzační kotel Vitodens 300-W podporuje také ovládání přes internet, připojit k němu lze dokonce ethernetový kabel. Svoje nastavení můžete snadno na dálku spravovat pomocí aplikace na chytrém telefon nebo tabletu.

Topte efektivně s modulací 1:10 a spalujte plyn, jaký chcete

Plynový kotel Vitodens dokáže spalovat všechny druhy plynů. Pracuje s modulací výkonu, který se pohybuje od 1,9 kW do 35 kW. Plynulost provoz zajistí také velké zásobníky vody. Životnost kotle je zajištěna nejen kvalitním provedením, ale zejména vysoce odolným výměníkem s až desetiletou zárukou. Další záruka se navíc vztahuje i na samotný kotel. Pokud preferujete menší model kotle za nižší cenu, doporučujeme tento kotel porovnat s aktuální cenou plynového kondenzačního kotle Viessmann vitodens 100 w.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno