1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Immergas ZEUS 24 kW

Plynový kotel ZEUS 24 kW od výrobce kotlů Immergas je závěsný plynový kotel určený nejen pro vytápění, ale i ohřev TUV, k čemuž má vestavěný 45 litrový nerezový zásobník. Plynový kotel s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odtahem spalin se prodává s tepelným výkonem 9 až 24 kW. Samozřejmostí je záruka na kotle Immergas a dostupný odborný servis při případné závadě spotřebiče.

Velká zásoba teplé vody

Zásobník na teplou vodu o objemu 45 litrů dokáže zajistit průtok teplé vody za neustálého odtáčení až 11,5 litrů za minutu při ohřevu o 30 °C a celých 13,5 litrů za minutu prvních deset minut odtáčení.

Plynulá modulace výkonu a spousta výhod již v základní výbavě

I nástěnný plynový kotel Immergas ZEUS 24 kW dovede optimalizovat svojí spotřebu a modulovat výkon vestavěným mikroprocesorem. V základním vybavení najdete automatický by-pass, ekvitermní regulaci, která vám pomůže s regulací výkonu podle venkovní teploty, nebo elektronické hlídání a zapalování plamene. Ke kotli Immergas Zeus 24 můžete připojit rozšiřující prvky pro cirkulaci TUV, termostat, pro snadnější ovládání a řízení topných cyklů kotel či zónové jednotky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno