1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Ray 18K

Protherm Ray 18K je výkonnější model z řady elektrokotlů s možností připojení externího zásobníku na vodu Ray. Výkony kotlů Ray 18k se pohybují od 6 do 28 kW. Protherm Ray 18K je vhodný i pro systémy, kterým by při připojení dalšího spotřebiče hrozilo přetížení, lze ho totiž napojit přes odlehčovací relé. Elektrokotel Protherm Ray je spotřebič třídy D, je vybaven řadou funkcí například výkonnostní modulací, která zajistí, aby bylo vytápění více ekonomické.

Široká servisní síť a snadné ovládání kotlů Protherm

Na závadu na kotli Ray vás včas upozorní instalovaná autodiagnostika systému. Servisní síť je rozšířena po celé České republice a tak máte vhodného technika vždy při ruce. Co se samotného ovládání kotle Ray 18k týče, je uživatelsky příjemné a jednoduché, jak je u kotlů Protherm zvykem. Navíc je vybaven ekvitermní regulací, která může řídit vytápění za vás, v závislosti na venkovní teplotě.

Ovládání kotle Ray 18K HDO signálem

HDO, tedy hromadné dálkové ovládání, je systém, který ovládá vysílanými signály ve vedení připojené elektrospotřebiče, často se též nazývá noční proud. K tomuto systému můžete připojit i spotřebiče domácí, a právě elektrokotel Ray tuto možnost podporuje. Kotel se bude zapínat a vypínat v závislosti na přijatém signálu od distributora a bude čerpat energii ze sítě, když to bude výhodné. Pro uživatele z toho obvykle plyne nižší sazba za energie.

Pokud potřebujete kotel s nižším výkonem, pak doporučujeme Protherm Ray 12k.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno