1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Protherm Panther 12 KTO

Řada plynových kotlů Panther zahrnuje hned několik nejen výkonnostních, ale i funkčních typů kotlů. Protherm Panther 12 KTO je plynový kotel pro vytápění s plynulou modulovou regulací na stupnici od 3,5 do 12,6 kW výkonu a nuceným odtahem spalin, turbem. Panther 12 KTO je spotřebič třídy C. Ovládání závěsného kotle Protherm Panther 12 KTO je snadné, funguje na principu jedné funkce na tlačítko, a tak jej lze považovat za uživatelsky příjemné. Protherm navíc disponuje rozsáhlou servisní sítí, při náhlé závadě od vás tak šikovný technik není nikdy daleko.

Regulujte teplotu topné vody v kotli Panther 12 KTO podle aktuálních podmínek

Panther 12 KTO podporuje takzvanou ekvitermní regulaci, což znamená, že kotel pracuje v závislosti na vnější teplotě naměřené čidlem. Do systému je třeba nastavit orientační údaje pro správnou regulaci kotle. Hodnoty se dají přímo regulovat v nastavení kotle nebo prostřednictví panelu eBus.

Protherm Panther 12 KTO je jištěný ze všech stran

Správné fungování kotle zajišťují samozřejmě kvalitní komponenty, ale také bezpečností prvky, ať už je to ochrana proti zamrznutí kotle nebo automatická diagnostika, systém pro automatickou detekci poruch. Závěsný plynový kotel Panther 12 KTO je opatřen nuceným odvodem spalin. Doporučujeme porovnat například s plynovým kotlem Baxi Luna Platinum.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno