1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Baxi Nuvola3 Comfort 240 i

Kotel Nuvola3 Comfort 240 i se řadí k atmosférickým plynovým kotlům pod značkou Baxi. Atmosférické kotle Baxi včetně kotle Baxi Nuvola 3 Comfort 240 i jsou velmi kvalitní výrobky s řadou dobrých referencí, které se vyrábějí v zajímavém designovém provedení a s řadou doplňkových funkcí. V sortimentu Baxi najdete také nejrůznější druhy příslušenství ke všem výrobkům Baxi. Společnost Baxi také poskytuje kvalitní servis, a to díky rozšířené servisní síti, která pokrývá celou Českou republiku.

Regulujte teplo domova s Baxi Nuvola3 Comfort 240 i

Atmosférický plynový kotel Baxi Nuvola3 Comfort 240 i se vyznačuje snadným ovládáním pomocí odnímatelného LCD displeje. Kotel Baxi Nuvola 3 má hned 2 stupně regulace topné vody. Programovací panel, termostat a topné hodiny jsou samozřejmým doplňkem plynového kotle. Kotel se dá ovládat dálkově, případně je možno při zájmu zákazníka zřídit bezdrátové ovládání. Kotli nechybí ani bezpečností prvky ať už ve formě regulace nebo automatických vypínačů a teploměrů.

Baxi Nuvola3 Comfort 240 i s odtahem spalin do komína

Baxi Nuvola3 Comfort 240 i má až 90 % účinnost. Objem zásobníku kotle je 60 litrů a je schopný produkovat teplou užitkovou vodu v množství i 390 litrů za 30 minut při teplotě ohřátí 30 stupňů. Samotné zařízení váží 60 kg a jeho rozměry jsou 950 na 600 na 466 mm (v x š x hl.). Pokud potřebujete spíše menší plynový kotel do bytu, porovnejte si Baxi Nuvola 3 Comfort 240 i s kompaktnějším plynovým kotlem Baxi Duo Tec Compact.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno