1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Viadrus Garde G42 Eco

Viadrus nabízí také stacionární kotle, například Garde G42 Eco. Viadrus Garde G42 je nízkoteplotní litinový kotel s atmosférickým hořákem, určený pro topné soustavy s nuceným oběhem. Kotel si poradí i s vratnou vodou o teplotě 30 stupňů. Při instalaci bez možnosti odvodu spalin do komínového tělesa lze navíc plynový kotel Garde G42 Eco opatřit odtahovým spalinovým ventilátorem.

Ekologický stacionární kotel Viadrus Garde G42 a G42 Eco

Spaliny vypouštěné kotlem mají jen nízký obsah škodlivin a celkově je chod kotle považován za ekologický. Kotel Viadrus Garde g42 Eco pracuje s účinností až 93 %. Úsporný nízkoteplotní provoz dělá kotel, stejně jako dlouhá životnost výměníku, ještě více atraktivním. Kotel Garde G42/G42 Eco je spolehlivým zdrojem tepla, snadno se ovládá i udržuje. Kotel lze doplnit o regulační zařízení. Veškeré regulační či bezpečnostní instalace na kotli Garde jsou bezpečné a funkční.

Kotle Viadrus se 7 až 49 kW výkonu

Stacionární kotel Viadrus Garde si můžete vybrat o výkonu vhodném tak akorát pro vámi vytápěný objekt. Viadrus nabízí šest výkonnostně odlišených modelů. Rozhodovat se budete také mezi kotlem na spalování zemního plynu nebo propan-butanu. K samotnému kotli lze nechat připojit zařízení na ohřev vody, tedy bojler. Viadrus nabízí designově sladěný bojler, který je navržen právě pro kombinaci s kotlem Garde g42 Eco.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno