1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Buderus GB162

Kondenzační plynový kotel Logamax plus GB162 se vyrábí hned v 7 velikostech. Díky modulaci výkonu vytápíte vždy efektivně. Buderus Logamax plus GB162 najde své místo v běžných, ale i nízkoenergetických rodinných domcích, nebo třeba i bytových domech. Široká možnost instalace kotle spočívá v jeho výkonnostní škále a možnosti řetězení kotle Buderus GB162 od 70 do 100 kW.

Dlouhá životnost, snadné ovládání a kvalitní provedení jsou samozřejmostí.

Kondenzační kotle Buderus Logamax plus jsou nástěnné kondenzační kotle. Konstrukce výměníku zajišťuje maximální využití tepelné energie. Kotle (2,7 – 40 kW) v provedení se zásobníkem navíc dovedou snadno zásobovat domácnost teplou vodou a to až 15,5 litrů za minutu při teplotě 40 stupňů.

Buderus Logamax plus GB162 pro rodinné domky

Pro menší budovy, jako jsou například rodinné domy, se hodí kotle s výkonem od 2,7 do 40 kW, které hravě vytopí celý dům, případně si poradí i s ohřevem TUV. V nabídce je 5 produktů značky Buderus se jmenovitým výkonem 15, 25, 35, 45 kW a 25 kW s čtyřiceti litrovým zásobníkem na teplou vodu.

Buderus Logamax plus si poradí i s velkými domy pro několik rodin.

Tři výkonnostní modely se jmenovitým výkonem 70, 85 a 100 kW uspokojí majitele rozlehlých rodinných sídel i bytových domů. Výkon se dá rozšířit napojením několika kotlů do řady a to i dodatečně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno