1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Řemeslníci

Sehnat spolehlivou pracovní sílu dnes není jen tak. S námi se vám to ale podaří, a navíc neutratíte ani korunu navíc! Prostřednictvím jediné poptávky oslovíte řemeslníky z vašeho okolí a pohodlně si srovnáte jejich cenové nabídky, volné termíny i reference. Práci si pak dohodnete jen s tím, kdo vám bude maximálně vyhovovat a ostatní nabídky jednoduše odmítnete. Nic to nestojí a ušetří vám to spoustu času. Jdete do toho?

Řemeslníci mají zlaté ručičky

Každý však svede trošku něco jiného. Poptejte údržbáře, mechanika, klempíře, truhláře, tesaře nebo třeba zedníka přímo ve vaší lokalitě. Nedejte na hospodské známé a najměte si opravdové profesionály, kteří pracují za férovou mzdu a odvádějí svou práci pořádně a v termínu. Spolehlivý řemeslník je poklad, který je třeba si hýčkat!

Společnosti a realizační firmy

Co není v silách živnostníka, s tím si poradí profesionální společnost. Zašlete poptávku a my pro vás najdeme tu správnou firmu v dojezdové vzdálenosti, nebo s tou nejlepší nabídkou. Konkrétní požadavky už si se společností dohodnete sami a váš projekt se postaví na nohy, než řeknete švec. Neztrácejte čas obepisováním a googlováním. Srovnejte si dostupné možnosti pohodlně z jednoho místa a ušetřete si čas pro něco důležitějšího. Jde to jinak, tak proč toho nevyužít.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno