1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce bytového domu

Nároky na užívání, ale i nároky energetické se stále zvyšují a mnohdy již nezbývá jiné řešení, než podrobit objekt celkové rekonstrukci. Někdy ale pomůže i menší zásah jako výměna plastových oken, zateplení fasády, nová fasáda nebo třeba změna dispozice bytů. Ať už se vás týká kterákoliv z variant, neváhejte a poptejte rekonstrukci bytového domu právě u nás na StavebninyX.cz.

Rekonstrukce bytových domů na klíč

Nechcete si přidělávat starosti? Nechte si celou rekonstrukci realizovat na klíč. Najdeme pro vás firmy, které takovou realizaci nabízejí od provedení dokumentace, po oběhání úřadů až po samotnou realizaci.

Už jste si skoro vybrali, ale nabídka se vám nezdá příliš lákavá? Zkontrolujte, jaké všechny služby vybraná společnost za udávanou sumu nabízí, a porovnejte je s dražší nabídkou. U nás si nabídky porovnáte snadno a na jednom místě. Lehce tak ušetříte až 30% z očekávaných nákladů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno