1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Čalounictví Praha

Nevyhazujte staré vybavení bytu, zrenovujte ho! Nové čalounění mu vdechne nový život a ušetří vám zbytečné náklady. Navíc tak získáte možnost vybrat si výsledný design přesně podle vašeho vkusu. Poptejte u nás čalounické práce v Praze a okolí a vyberte si z nejlepších nabídek.

Čalounění dveří, nábytku i cyklosedaček

Nejen estetickou, ale i zvukově izolační a tepelně izolační funkci má čalounění. Zejména jedná-li se o čalounění vchodových dveří. Izolační čalounění dveří se nehodí jen do škol a dílen. Izolované dveře jistě oceníte i v bytových a panelových domech. Kromě dveří a starého nábytku si pak můžete nechat nově očalounit třeba i poškozenou sedačku z vašeho kola. Poptat můžete také renovaci historického nábytku.

Doplňkové práce a služby

Mnoho čalounictví nabízí kromě běžných služeb i další, doplňkové. Můžete si tak nechat opravit matrace, kuchyňskou linku, vyměnit pružiny v gauči nebo třeba vyrobit docela nový kus nábytku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno