1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kominík Plzeň

Potřebujete narychlo sehnat kominíka z Plzně či blízkého okolí? Žádný problém. Kominické práce můžete poptat i v případě, že nejste přímo z Plzně, stačí jen uvést lokalitu, v níž se nacházíte.

Čas na revizi

Je čas nechat udělat revizi komína nebo komín dokonce netáhne? S tím si kominík hravě poradí. Revizi komína není radno podceňovat nejen z důvodu hrozícího postihu. Komín, který není pravidelně kontrolovaný, může ohrozit celou vaši domácnost. Pravidelnou revizí komína tak předejdete nevratným ztrátám na majetku, ale i na životech, eliminujete tak riziko požáru.

Rady kominíka oceníte také v případě, že se chystáte na rekonstrukci komína nebo se chystáte napojit na komín více spotřebičů, než bylo doposud. Poptejte frézování komínového otvoru nebo se nás rovnou zeptejte, kolik stojí vyvložkování za běžný metr.

A když už je komín jako ze škatulky, možná by mu slušela nová krbová kamna.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno