1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Čalounictví České Budějovice

Jak najít kvalitní čalounictví za příznivé ceny? Jednoduše u nás na StavebninyX.cz! Stačí jen vyplnit poptávkový online formulář a vybrat si z nabídek čalouníků z Českých Budějovic a okolí.

České Budějovice máte z ruky? Poptejte čalounictví Praha.

Renovace nábytku se vyplatí

A to ať už se jedná o hodnotný historický kus nebo běžný nábytek. Díky novému čalounění nábytek prokoukne a můžete jej přizpůsobit vašemu stávajícímu interiéru. Očalounit ale můžete i nábytek dříve bez potahu a získat tak úplně nový prvek ve vašem interiéru. Šikovný čalouník si poradí nejen s čalouněním křesel a pohovek. Svěřit mu můžete třeba i matraci nebo sedák na kolo.

Čalounění dveří

Čalounění dveří zdaleka nemusí být jen estetickou záležitostí. Polstrované vchodové dveře váš byt dobře ochrání před úniky tepla i před hlukem ze společné chodby. Svoji službu udělají také v dílnách, hlučných provozech nebo hudebních školách.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno