1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Odhlučnění podlahy v paneláku

Vědí sousedi o každém vašem kroku? Pak je čas přemýšlet o kvalitním řešení odhlučnění podlahy v paneláku. Na StavebninyX vám pomůžeme vybrat zkušené řemeslníky, zaběhlou realizační firmu i materiál té nejvyšší kvality, a to za ceny, které v kamenných prodejnách nenajdete. Zadejte poptávku, vyberte lokalitu a první nabídky na sebe nenechají dlouho čekat.

Odhlučnění podlahy v paneláku ve dvou krocích

Tím prvním krokem je výběr kvalitního materiálu. Zaměřte se na izolace tlumící kročejový hluk z materiálů s dlouhou životností. Na výběr jsou nejrůznější pěnové dílce, gumové podložky, přírodní pryž i korková izolace. Kročejová izolace se umisťuje přímo pod podlahovou krytinu nebo níže do podlahového souvrství. Řešení nabízí i pravá plovoucí podlaha, která je odizolovaná od stěn. Nevíte, jaký materiál si vybrat? Nechte si od nás poradit. A jaký je druhý krok? Přece vyplnit poptávku a odeslat ji. Snadno si tak vyberete materiál podle doporučení dodavatele, nebo třeba podle ceny.

Pozvěte si odborníky

Nechcete se do izolace podlahy v panelovém domě pouštět sami? Poptejte odbornou realizační firmu, která ví jak na to. Stačí zadat lokalitu a požadované práce a my už oslovíme firmy a živnostníky ve vaší lokalitě za vás. Ušetřete nejen peníze, ale i čas a věnujte ho něčemu, co vás opravdu baví. Na nákup stavebnin a stavební práce jsou tu StavebninyX.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno