1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obklady a pokládka dlažby v lokalitě Praha-východ

Materiál už máte doma, ale chybí vám dvě šikovné ruce? Nebo poptáváte obklad či dlažbu včetně materiálu? Ať už pro vás platí za prvé, nebo za druhé, jste tu správně. U nás snadno zadáte poptávku a již během pár hodin se můžete těšit na první odpovědi.

Poptejte obkladače v lokalitě Praha východ

Čím více svou poptávku specifikujete, tím rychleji obdržíte i první nabídky. Oslovíme obkladače z vašeho nejbližšího okolí a vy už si jen vyberete tu nejlepší nabídku. Poptat můžete řemeslníky podle města, nebo můžete místo více specifikovat. Nabídek pro Prahu i Prahu východ je dostatek.

Máte už materiál?

Poptejte práci včetně materiálu, nebo si obkladačky poptejte zvlášť prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Najdeme pro vás nejlepší ceny materiálu včetně lepidla nebo rohových lišt. Stačí se jen rozhodnout, kolik chcete investovat a seřadit si nabídky podle ceny či lokality. Poptat můžete i dlažbu a další materiál.

Dbejte na dobrá doporučení!

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími a dáme na dobré reference. Doporučíme vám proto pouze skutečné a ověřené kontakty. Dobrý obkladač se hledá těžko, s námi to však jde o trochu lépe. Navíc online a z pohodlí vašeho domova.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno