1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Topenářské práce Brno

Hledáte spolehlivého instalatéra – topenáře v lokalitě Brno? Poptejte topenářské služby prostřednictvím našeho poptávkového formuláře na StavebninyX. Jak na to? Stačí zadat lokalitu a poptávané topenářské práce a odeslat. Ozveme se vám dřív, než se nadějete a vy už si jen vyberete nejlepší cenovou nabídku topenářských prací v Brně. Nejste z Brna? Nevadí. Zadejte jakoukoliv lokalitu v ČR.

Topenářské práce, instalace a montáže

Topenářské práce má na starost kvalifikovaný instalatér – topenář. Kromě klasických montáží a oprav se topenářské firmy zaměřují na komplexní problémy, jako je instalace a renovace rozvodů tepla, otopných těles a topidel. Poptat můžete služby živnostníka, nebo rovnou topenářské firmy. Rozhodnutí a finální výběr je jen na vás.

Instalatér na zavolání?

Potřebujete sehnat instalatéra – topenáře co nejdříve? My se vám ozveme do několika hodin a instalatér u vás může zaklepat na dveře třeba hned druhý den. Poptat u nás můžete i potřebný topenářský materiál, ať už jde o samotná topidla nebo kvalitní rozvody, izolační materiál či nářadí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno