1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Renovace dřevěného schodiště

Pouštíte-li se do renovace na vlastní pěst, pak budete potřebovat nakoupit spoustu stavebnin, případně poptat šikovné profíky, kteří renovaci dřevěného schodiště zvládnou levou zadní. Jinak se totiž budete muset k nám vydat pro věci jako laky, ochranné oleje a impregnace, ale i brusné papíry nebo dláta a v neposlední řadě dřevěný masiv. To vše a další potřebný materiál můžete jednoduše poptat na StavebninyX.cz a pořídit to za nejlepší ceny už do několika hodin od poptání.

Když je třeba odborník na práci se dřevem

Ne každou renovaci lze zdárně realizovat pouze svépomocí. Někdy je třeba přivolat k práci truhláře. Nebo rovnou celou renovaci schodiště zadat jako zakázku některé z lokálních řemeslných společností nebo spolehlivému živnostníkovi. S námi není problém najít přímo ve vašem kraji přesně ty, které potřebujete. Řemeslnou práci pro renovaci schodišť u nás můžete poptat stejně snadno a zdarma jako stavební materiál nebo mechanizaci. Šikovných truhlářů máme totiž stále dostatek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno