1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obložení koupelny

Obložení koupelny teď můžete pořídit ještě levněji díky srovnání cen na StavebninyX.cz. Jak na to? Zadejte poptávku zdarma a získejte nejlepší nabídky z vaší lokality. Potom už si stačí jen vybrat tu pravou. Poptat můžete obložení koupelny včetně materiálu, nebo práci a materiál samostatně.

Oslovíme pro vás ty nejlepší řemeslníky

Chcete profesionálně odvedenou práci? Vyberte si na obložení koupelny zkušeného řemeslníka. Ty nejlepší obkladače z vaší lokality můžete oslovit na jedno kliknutí a odeslání poptávkového formuláře. Snadno si tak srovnáte jeich cenovou nabídku a předešlé zkušenosti a vyberete si toho nejvhodnějšího kandidáta. Poptat můžete práci včetně dodávky materiálu. Zadejte lokalitu, můžete připsat i očekávanou cenu realizace a materiálu, a vyčkejte první nabídky.

Nejkrásnější obkladačky seženete online

Nemůžete si vybrat vhodný obkladový materiál? Obkladačky, dlaždice i dlažbu poptáte snadno u nás. Vybírat můžete z nepřeberného množství materiálů, vzorů a designového provedení. Zužte svůj výběr a napište nám do poptávky, jaké obkladačky preferujete. Nabídneme vám výrobce a prodejce z vašeho okolí, kteří nabízejí ten nejlepší materiál na trhu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno