1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Vybourání příčky

Potřebujete pomoct s bouracími pracemi malého rozsahu? Neváhejte poptat šikovné dělníky a řemeslníky a nezapomeňte uvést lokalitu, ze které pocházíte. Lokální pracovníci si nebudou účtovat cestu a vy tak ušetříte.

Poptejte i další zednické práce

Příčka je vybouraná a je třeba postavit jinde novou ze sádrokartonu? Nahodit omítky, vymalovat nebo opravit plot? Vymyslete si na nás cokoliv. Najdeme pro vás toho pravého pracovníka za nejlepší cenu. Jedná se o zásah většího rozsahu? Poptejte tedy realizační společnost. Nic pro nás není problém.

A na co si dát při bourání příček pozor?

Vždy se ujistěte, že se opravdu jedná pouze o dělicí konstrukci, která nenese žádný další prvek. V opačném případě by bylo její odstranění komplikovanější a bylo by třeba konzultovat se statikem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno